חדשות עלי שיח

מאות עובדי ומשפחות 'עלי שיח' התכנסו בערב 'אמיצי כוח'

מאות עובדי ומשפחות 'עלי שיח' התכנסו בערב 'אמיצי כוח' להתחבר באמונה ולהתחזק בתקווה

הסיפור שריגש מדינה שלימה

המפגש בין המדריך במעון החוסים של ’עלי שיח’ לשכניו שהצילו אותו ממוות

ברוך דיין האמת

ברוך דיין האמת בכאב ובצער רב, משפחת 'עלי שיח' מבכה את פטירתם הטראגית בטרם עת של שני חניכי הארגון, דוד רבינוביץ' ז"ל מביתר עילית ודניאל הררי ז"ל מירושלים, אשר נספו בשריפה הקשה שפרצה בדירה בפסגת זאב. דוד ודניאל היו אהובים ומוערכים על ידי הצוות והחניכים כאחד, ולכתם מותירה חלל גדול בלב כולנו. הלווייתו של דוד רבינוביץ' ז"ל התקיימה אמש בבית הלוויות שמגר בירושלים בהשתתפות בני משפחתו, חבריו, וכן צוות והנהלת הארגון שליוו אותו למנוחות. הלווייתו של דניאל הררי ז"ל, תצא היום בשעה 17:00 מבית הלוויות קהילות הספרדים בהר המנוחות ירושלים. הנהלת הארגון והצוות נמצאים בקשר רציף עם המשפחות השכולות, מחבקים אותן ועומדים לצידן בעת הכאב הנורא. אנו חולקים את האבל הכבד ומשתתפים בצערן העמוק. כמו כן, ליבנו נתון לפצועים אשר נפגעו בשריפה ומאושפזים בבתי החולים. הנהלת 'עלי שיח' והצוות המקצועי הכולל אנשי מקצוע מתחום הטיפול הנפשי והסוציאלי מלווה את הפצועים ובני משפחותיהם ומסייעים להם. אנו מבקשים מכל בית ישראל להצטרף אלינו לתפילות ולהעתיר בתפילה לרפואתם השלמה של: * שלמה חיים בן לאה * יואל משה בן אדל * יהונתן בן שפרה שרה * איתן בן יהודית * אלחנן בן רבקה להצטרפות לאמירת התהילים לחצו כאן >>> https://new.tehilimyahad.com/mr.jsp?r=7FfjlA6Nhvx תנחומינו למשפחות רבינוביץ' והררי, המקום ינחם אתכם בתוך שאר אבלי ציון וירושלים ולא תוסיפו לדאבה עוד. תפילה נשא לרופא כל בשר, שישלח רפואה שלמה במהרה לפצועים וישובו במהרה לאיתנם. יעקב פריימן דובר עמותת 'עלי שיח' זמין לרשותכם בכל שאלה ומידע. 0587699035

נופש מיוחד בהרי האלפים לזוגות מיוחדים

זוגות נשואים עם מוגבלויות של מערך 'אופק' שע"י 'עלי שיח' יצאו לחופשת סקי ייחודית בשוויץ

הרב חיים פרקל, בדיון בכנסת לרגל יום המודעות לאוטיזם

יו"ר עמותת 'עלי שיח' הרב חיים פרקל, בדיון בכנסת לרגל יום המודעות לאוטיזם: "קיצור יום הלימודים במסגרות החינוך המיוחד-תהיה פגיעה בילדים על הרצף האוטיסטי"

חגיגות פורים מרגשות ומלאות שמחה בדירות ובמרכזי התעסוקה של עלי שיח

חגיגות פורים מרגשות ומלאות שמחה בדירות ובמרכזי התעסוקה של עלי שיח יו"ר 'עלי שיח' הרב חיים פרקל: "פורים בעלי שיח הוא חוויה מרגשת ומיוחדת והזדמנות עבור החניכים להביע את עצמם" ארגון עלי שיח, הפועל ללא לאות למען מתבגרים עם מוגבלויות וצרכים מיוחדים, חגג את חג הפורים בדירות הדיור ובמרכזי התעסוקה שלו. החג התאפיין באווירה של שמחה, יצירתיות והתרגשות בקרב החניכים והצוות. ההכנות לקראת פורים החלו זמן רב לפני החג עצמו. החניכים, בליווי הצוות המסור, נרתמו להכנת אביזרים, קישוטים ומשלוחי מנות מיוחדים. כל אחד תרם את כישוריו הייחודיים – מיצירת קישוטים צבעוניים ועד לאפיית עוגיות טעימות. העבודה המשותפת חיזקה את תחושת השייכות והגאווה של החניכים. שיאן של חגיגות הפורים היו המסיבות המרהיבות שנערכו בדירות עלי שיח. החניכים והצוות הפגינו יצירתיות מרשימה בתחפושות מקוריות ומגוונות, שהוסיפו צבע וקסם לאירוע. הדירות הפכו למרחבים קסומים, מלאים בצחוק, ריקודים ושמחה. החגיגות לא פסחו גם על מרכזי התעסוקה של הארגון. העובדים והחניכים יחד הפכו את המרכזים למרחבים צבעוניים ושמחים, מלאים בקישוטים ובמוזיקה עליזה. הם התחפשו, שרו ורקדו, והפגינו את השמחה וההנאה האמיתית שבשילוב ובהכלה. הרב חיים פרקל, יו"ר עלי שיח, שיתף בהתרגשותו מהאירועים: "פורים בעלי שיח הוא תמיד חוויה מרגשת ומיוחדת. זו הזדמנות עבור החניכים שלנו להביע את עצמם, לגלות את הכישרונות הייחודיים שלהם ולהרגיש חלק בלתי נפרד מהקהילה. אנו גאים בכל המתבגרים שלנו ומודים לצוות הנפלא שלנו על המסירות והאהבה שהם מעניקים לחניכים לאורך כל השנה." חגיגות הפורים בעלי שיח ממחישות את החשיבות של מתן הזדמנויות שוות למתבגרים עם מוגבלויות, ואת הצורך ביצירת מרחבים מכילים ותומכים עבורם. הארגון ממשיך להוביל בקידום זכויותיהם ורווחתם של אוכלוסייה זו, ופורים הוא רק דוגמה אחת לעשייה החשובה והערכית שלהם לאורך כל ימות השנה.
כלי נגישות
מאות עובדי ומשפחות 'עלי שיח' התכנסו בערב 'אמיצי כוח'
הסיפור שריגש מדינה שלימה
ברוך דיין האמת
היי , כיף שבאת לבקר !
איך התרשמת מהאתר?