חדשות עלי שיח

ח"כ יוסי טייב בביקור במרכז התעסוקה החדש של 'עלי שיח' בבית שמש

ביקור מיוחד התקיים במרכז התעסוקה החדש של 'עלי שיח' בבית שמש: יו"ר ועדת החינוך של הכנסת, ח"כ יוסי טייב, הגיע בלוויית משנה לראש עיריית בית שמש, חבר המועצה איציק אלמליח, לביקור מיוחד במרכז שנפתח רק בתחילת השנה על ידי עמותת עלי שיח, וכבר הפך למקום מבוקש לקבלת עובדים מאוכלוסיית המתבגרים עם מוגבלויות. מרכז התעסוקה מספק מענה תעסוקתי וטיפולי למבוגרים עם מוגבלויות שכליות התפתחותיות. המרכז מאפשר למתבגרים לרכוש מיומנויות תעסוקתיות וחברתיות בסביבה תומכת ומכילה. ח"כ טייב ומר אלמליח התרשמו עמוקות מהפעילות המבורכת המתקיימת במקום, מהצוות המסור והמקצועי ומהאווירה החמה והמכבדת כלפי המתבגרים העובדים במרכז התעסוקה. "זו דוגמה למקום שנותן מענה אמיתי לאוכלוסייה שזקוקה לו", אמר ח"כ טייב. "אנו גאים לארח את ח"כ טייב ולהראות לו את העשייה החשובה שלנו במרכז התעסוקה. זו הוכחה נוספת שאנו בכיוון הנכון", אמר יו"ר עמותת עלי שיח, הרב חיים פרקל. בסיום הביקור העניק מנכ"ל עמותת עלי שיח, הרב חיים פרקל, אות הוקרה ויצירת אמנות שיצרו המשתקמים עצמם. היצירה כללה ציור מרשים של חומות ירושלים. ח"כ טייב ציין כי ימשיך לתמוך בעמותת עלי שיח ובמיזמים חברתיים חשובים נוספים מסוג זה הפועלים לקידום אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים. "עלי שיח מהווים דוגמה לעשייה חברתית מבורכת שיש ללמוד ממנה", אמר.

פתחנו החודש את הקורס המקצועי "לחוד וביחד"!

הקורס האהוב נותן כלים ליצירת קשרים נכונים ובריאים, לפיתוח כישורי חיים, מתוך מודעות והערכה עצמית. קורס שנותן לבוגרים כנפיים כדי לממש את עצמם ולעוף קדימה, בביטחון, בעצמאות, בתחושת מסוגלות, ובעזרת ה' בהצלחה גדולה! מגוון של מרצים מקצועיים משתתפים, כדי לתת למשתתפים את מירב הכלים וההכוונה להמשך. התלמידים והמרצים כאחד מתרגשים אתנו על עוצמת החוויה של הלמידה מתוך מודעות עצמית, שיתוף בוגר ורצון להתקדם. הקורס מתקיים לבנים ובנות בנפרד . אנחנו מאחלים לכל הבחורים/ות המדהימים המון הצלחה בכל התחומים, תמשיכו לצמוח ולפרוח תמיד! ברוכות הבאות!

ט"ו בשבט בעלי שיח

ט”ו בשבט בעלי שיח כל יום בדירות ובמרכזים של עלי שיח מלא בהתרגשות ! ניצלנו את היום המיוחד הזה ט"ו בשבט כדי ללמד את הדיירים המיוחדים שלנו שכל אחד יכול לגדול ולהפוך לעץ מלא פרי ותוצר . דרך מוזיקה, אומנויות, טיולים, וסדר ט"ו בשבט מלא בפירות. זה הזמן להודות לצוות המסור שלנו שעוזר לכל פרח להוציא את הפוטנציאל שלו !

חנוכת הבית – " מרכז וייס "

דואגים לתעסוקה למתבגרים עם אוטיזם וצרכים מיוחדים בירושלים בהשתתפות רבנים ואישי ציבור נערך מעמד חנוכת הבית למרכז התעסוקה לאוטיזם החדש של 'עלי שיח' בירושלים

"סדנת התנהגות מאתגרת" לצוות התעסוקה

סדנת חדשה לאנשי הצוות בעלי שיח מרכזי התעסוקה בעלי שיח עוזרים למעל 400 בוגרים עם מוגבלויות, חלקם עם מוגבלות פיזית, בעיות התנהגות והפרעות קוגניטיביות אנשים הצוות שלנו עובדים במסירות ומכל הלב  וכדי להתמקצע בעבודתם ולהיות הכי טובים בתחום אנו ארגנו להם "סדנת התנהגות מאתגרת" כדי לתת להם את כל הכלים הדרושים כדי להצליח

פעילות מסביב השעון בחנוכה בדירות ובמרכזי התעסוקה של 'עלי שיח'

פעילות מסביב השעון בחנוכה בדירות ובמרכזי התעסוקה של 'עלי שיח'
כלי נגישות
ח"כ יוסי טייב בביקור במרכז התעסוקה החדש של 'עלי שיח' בבית שמש
פתחנו החודש את הקורס המקצועי "לחוד וביחד"!
ט"ו בשבט בעלי שיח
היי , כיף שבאת לבקר !
איך התרשמת מהאתר?