האתר בהרצה
03 בדצמבר 2018

אלפים בירושלים נכנסו לכוננות עת הוכרז השבוע על מבצע "שכן טוב" המתקיים כבכל שנה בחג החנוכה, במסגרתו בוחרים דיירי הארגון המיוחדים את שכניהם המצטיינים.

התעלומה הגדולה אליה כולם נושאים עיניהם, היא מי יזכה בתעודת "שכן טוב מבין השכנים ואילו סוגי סופגניות יחולקו לילדי השכנים. המתח בעיצומו ובקרוב יתבררו התוצאות. האירועים החגיגיים יתקיימו בשיתוף השכנים בכל אחד מ-60 בתי ארגון "עלי שיח" בירושלים, במטרה להעמיק את הקשר עם כמה שיותר מעגלים חברתיים סביב הדיירים המיוחדים של עלי שיח, להסיר את "חומת חוסר ההיכרות" ולחזק את שילובם בקהילה. השנה הפרויקט עולה מדרגה והאירועים בהתאם: אירוע עם שכנים בשיתוף משטרת ישראל, מסיבת רחוב עם השכנים וילדיהם, אירוע עם מזון גורמה ועוד ועוד. במהלך האירועים תועלה על נס פעילותם של השכנים המצטיינים וילדיהם, אלו הדואגים לטפח קשרים חמים עם הדיירים והדיירות המיוחדים בכל ימות השנה. בין מקבלי תעודות "שכן טוב" בשנים עברו: רבנים, נשיא המדינה, מפכ"ל המשטרה וכד'.

 

"הרב חיים פרקל, מייסד ומנכל עלי שיח: בכל שנה מחדש משמח אותי לראות מאות שכנים המתרגשים מהאירועים הללו שכל כולם העצמת הסולידריות והכרת הטוב."
"שכן טוב" חנוכה תשע"ט – יוצאים לדרך!