המסורת נמשכת! גם השנה חגגו מאות הילדים המיוחדים של ארגון "עלי שיח" את "שמחת בית השואבה" יחד עם אלפי אורחים, בהם רבנים, אדמו"רים, אישי ציבור ומאות בחורי ישיבות ומתנדבי הארגון, שהגיעו לשמוח ולשמח.

האירוע, שהתקיים בליווי תזמורות וזמרים ידועים, נחשב מזה שנים למרכזי בעיר ירושלים ומיועד לשלב תחת קורת גג אחת את ילדי ובוגרי החינוך המיוחד יחד עם האוכלוסייה הרגילה. בכך, מגשים האירוע הלכה למעשה את שאיפת הארגון לשילוב האוכלוסייה המיוחדת בקרב הקהילה ובכל מקום בו הדבר אפשרי.

התרגשות גדולה נרשמה במהלך הערב כשהחלה הופעה מיוחדת של להקת  "SPECIAL עלי שיח" שחבריה עם צרכים מיוחדים (בניצוחו של שי בן שושן), ומי שלא ראה את "שמחת בית השואבה" של ילדי "עלי שיח" לא ראה שמחה מימיו.

הופיעו: מנדי וייס, יענקי לנדאו ותזמורתו.

ניהל את האירוע בהתנדבות: לייבי סקלאר

הרב חיים פרקל, מייסד ויו"ר "עלי שיח": "האירוע הוא הזדמנות נפלאה לאפשר לילדים המיוחדים של העיר ירושלים להיות שותפים מלאים בשמחת החג יחד עם הציבור כולו. מוסיקה ושמחה הם גשר נפלא המחבר בין העולמות, וכשרוקדים ושרים נשכחים הפערים ורב המאחד על השונה".

הרב יוסף דייטש –  סגן ראש העיר ירושלים: "אני מתרגש באירוע הזה באופן מיוחד. התברכנו בארגון כמו "עלי שיח" המעניק בית חם לילדי ובוגרי החינוך המיוחד בעיר ירושלים באופן הכי מכבד שיש."

הרב גבריאל שטאובר – מנהל אגף תרבות תורנית בעיריית ירושלים: "השתתפות ותמיכה באירועים מעין אלו, הם זכות גדולה עבורנו. שליחות של ממש. אשרינו שיש לנו שותפים נפלאים כל כך כמו "עלי שיח" שיודעים לשלב את ילדי העיר המיוחדים בקרב הקהילה, בימי חג ובכל ימות השנה"

קרדיט צילום: קובי הירשברג