וועד הידידים של 'עלי-שיח' תומך בפעילותה השוטפת של העמותה ומסייע לנו להגשים חלומות ולפתח תכניות חדשות לרווחתם של אנשים עם מוגבלויות המסתייעים בשירותינו. זכינו, ובוועד הידידים חברים מכל גווני החברה הישראלית – כולם פועלים לילות כימים 'כאיש אחד בלב אחד' להגשמת החזון ולמימוש המטרות לשמן הוקמה 'עלי-שיח'.

הרה”ג ישראל מאיר לאו שליט”א

הרה”ג ישראל מאיר לאו שליט”א

רבה של ת"א יפו

הרב לאו בעל השפעה רבה בציבוריות הישראלית משך שנים רבות. מכהן כיום כרבה הראשי של העיר ת"א-יפו וכיו"ר מועצת המנהלים של 'יד ושם'. בין השנים תשנ"ג-תשס"ג שימש כרב הראשי לישראל. בין היתר, פרסם מאמרים וספרות תורנית עניפה, זכה בפרס ישאל על מפעל חיים ועוד.

מר ראובן ריבלין

מר ראובן ריבלין

נשיא מדינת ישראל

כבוד נשיא המדינה, מר ראובן ריבלין, שימש בתפקידים רבים בציבוריות הישראלית. בטרם נבחר לנשיאה העשירי של מדינת ישראל כיהן כיושב-ראש כנסת ישראל. מר ריבלין פועל רבות לאיחוי חלקי העם בארץ ומחוצה לה ופעילותו בעמותת 'עלי-שיח' מסייעת רבות להתפתחותה של העמותה ולמעמדה בקרב הציבור.

מר יפתח רון-טל

מר יפתח רון-טל

יו"ר חברת החשמל לישראל

אלוף במיל', מר יפתח רון-טל, משמש כיו"ר חברת החשמל לישראל. עברו הצבאי כולל שורת תפקידים משמעותיים וביניהם פיקוד על זרוע היבשה. לצד פעילותו הענפה, תורם מר רון-טל רבות לשגשוגה של 'עלי-שיח' בהיותו יו"ר וועד ידידי העמותה ואינו חוסך זמן ומאמץ לקידומה המתמיד.

הרב חיים דרוקמן

הרב חיים דרוקמן

יו"ר מרכז ישיבות בני עקיבא

הרב דרוקמן משמש שנים רבות כיושב-ראש מרכז ישיבות בני-עקיבא וכראש ישיבת אור-עציון. דמותו החינוכית משפיעה על עיצוב הדור הצעיר ועל מפעלו, אף זכה, בפרס ישאל על מפעל חיים. לרב ולרבנית ילדה בעלת צרכים מיוחדים, כך שחיבורם לפעילות 'עלי-שיח' טבעית. הרב דרוקמן פועל ללא לאות לחיזוק הקשר בין ההורים לעמותה.

מר ניר ברקת

מר ניר ברקת

ח"כ בכנסת ישראל

מר ניר ברקת עמד בראשות עיריית ירושלים במשך עשור וכיום ח"כ בכיר. ניסיונו הרב בניהול העיר, כמו גם בעולם העסקים תורם רבות לפיתוחה ולשגשוגה של עמותת 'עלי-שיח'. חיבורו לפעילותה החשובה של העמותה מעידה כאלף עדים כי "כל ישראל חברים" וכמי שעמד בראשה של בירת ישראל העלה על נס את שילובם של אנשים עם מוגבלויות בהווי העירוני.

מר לוי רחמני

מר לוי רחמני

נשיא קבוצת איילון ביטוח

מר לוי רחמני משמש כנשיא קבוצת איילון – אחת מקבוצות הביטוח הבולטות והגדולות במדינת ישראל. לצד תפקידו התובעני בחברה, משמש מר רחמני כחבר ועד הידידים ותורם רבות מזמנו, מניסיונו וממרצו לקידום ענייני העמותה. שילובם של בעלי צרכים מיוחדים קרוב לליבו והוא שותף-אמת לחזון העמותה ולמימושו – הן ברוח והן בחומר.

קרן  ע

קרן ע"ש הנרי ורוזה לנדשפט ז"ל

איל נדל"ן

רוזה והנרי ז"ל היו ניצולי שואה, שהקדישו את חייהם לחסד וצדקה. הנרי ז"ל היה איש עסקים מצליח מאד.